واکس چرم

لانولین یک ترشح مومی طبیعی از گوسفند است.  همانطور که پوست انسان روغن های مختلفی ترشح می کند، گوسفند نیز لانولین تولید می کند و می توان از این ماده واکس کاپشن چرم تولید کرد.

این ماده در انواع محصولات مورد استفاده انسان از مرطوب کننده ها، لوازم آرایشی و دستمال مرطوب کودک تا – حدس زدید – محصولات مراقبت از چرم یافت می شود.

این تقریباً یک تقسیم 50 تا 50 نفری از شرکت های چرم و افراد صاحب سبک است که موافق یا مخالف استفاده از محصولات مراقبت از چرم حاوی لانولین هستند.

در حالی که یک محصول مرطوب کننده خوب است، چرم را تا حد بیشتری نسبت به سایر محصولات نرم می کند. مخصوصاً برای ژاکت ها و گاهی اوقات کیف و کفش، این ممکن است دقیقاً همان چیزی باشد که شما می خواهید.

علاوه بر واکس تولیدات شیمیایی مختلف دیگری نیز وجود دارد مانند وایتکس برای خشکاندن درخت که بسیار مورد بهره برداری در

یک چرم نرم و لطیف واقعاً خوب است. با این حال، برخی افراد قاطعانه نمی خواهند چرمشان خیلی نرم باشد. آن‌ها می‌خواهند ظاهر و احساسی ناهموار و تا حدودی سفت و سخت داشته باشد.

بنابراین، همیشه بدانید که به دنبال لانولین به عنوان یک عنصر در محصولات مراقبت از چرم باشید و  از این دانش برای به دست آوردن دقیقا همان چیزی که از مواد خود می خواهید استفاده کنید. برای تولید های مختلف می توان از وام خود اشتغالی بانک کشاورزی استفاده کرد.

به طور خلاصه، مطمئن شوید که یک روال خوب برای مراقبت از کالاهای چرمی خود دارید. در بسیاری از موارد، چیزی شبیه به این 3 مرحله آسان به نظر می رسد:

بسته به استفاده و کثیفی و کثیفی انباشته شده، 1 تا 2 بار در هفته چرم را با یک پارچه مرطوب پاک کنید. کفش های چرمی را روی درختان سرو نگهداری کنید. این یحث که واکس چه اثری دارد مانند وایتکس اسید است یا باز  مورد گفتگو بوده است.

چرم را هر 3 تا 6 ماه یکبار اصلاح کنید، گاهی اوقات بیشتر بسته به محیط و فصل. سالی یک بار ضد آب، در صورت تمایل، و اگر سبک زندگی/محیط شما آن را بخواهد.

 

  • منابع:
  1. How to Care for Leather
  • تبلیغات:
  1. انواع چرم و خواص
  2. کارگاه دفع زباله های شیمیایی چرم در مشهد؟!
  3. راز شیک پوش بودن با کمترین هزینه
  4. فوم های رنگ آمیزی مو در منزل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *