رز

رز مشکی با توجه به رنگ بسیار عمیق و معنی دارشان یکی از زیباترین شکوفه های جهان هستند. از آنجایی که رنگ سیاه از دیرباز با مرگ، منفی بودن، مالیخولیا و سوگواری پیوند خورده است.

شگفت انگیز به نظر می رسد که یک گیاه زنده بتواند شکوفه هایی با چنین رنگ تیره ای مانند رنگ موی لاکچری تولید کند و معنی را به جایی تبدیل کند که زندگی با مرگ همراه شود.

رزهای سیاه – هر آنچه که باید در مورد وجود آنها بدانید

دقیقاً همین رمز و راز است که گل رز سیاه را به گل های بسیار محبوب تبدیل می کند. اما سوال اصلی این است که آیا آنها واقعاً در طبیعت وجود دارند یا کار انسان  با کمک رب انار هستند؟

پاسخ کاملاً به سمت کار انسان متمایل می شود، یعنی گل رز سیاه در واقع رنگی است نه طبیعی.

رزهای سیاه طبیعی در حقیقت وجود ندارند، اما رزهای مشکی رنگی بهترین جایگزین شما خواهند بود اگر چیزی که می خواهید احساس منحصر به فرد بودن در احاطه شدن توسط رزهای سیاه باشد.

رزهای مشکی رنگ

با این خبر تاسف بار که نمی توان گل رز سیاه را به طور طبیعی پیدا کرد، خوبی این است که صنعت گل همیشه چیز دیگری تهیه می کند، در این مورد، گل رز سیاه رنگ.

آیا توجه کرده اید که شکوفه های رنگ شده در همه جا وجود دارند و به یکی از جذاب ترین و محبوب ترین گزینه ها در هنگام خرید لباس بلوچی تبدیل شده اند؟ رزهای سیاه در واقع رزهای سفید زیبایی هستند که به رنگ سیاه و مخملی در آمده اند.

آنها می توانند به هر مناسبتی حسی از رمانتیک و ظرافت بیشتری ببخشند و به چیزها لحنی تیره و در عین حال زنانه ببخشند! امکان دیگر قرار دادن گل ها در موم مشکی است که در تصویر زیر مشاهده می شود.

 

  • منابع:
  1. Black Roses – Do They Exist Naturally
  • تبلیغات:
  1. راه های طلایی و شگفت انگیز برای کسب درآمد میلیونی در منزل!
  2. کشف کیک هایی از جنس طلا!
  3. چند روش برای پولدار شدن در بیست سالگی
  4. خوردن کیک در کافی شاپ ها ممنوع اعلام شد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *