هودی

در یک شب اخیر، هنگام خرید آنلاین برای یک ژاکت سبک یا یک کت بلند مردانه – نوعی لباس بیرونی برای محافظت از بدنم در برابر نسیم بهاری – روی صفحه “تازه واردان” وب سایت یک خرده فروش محبوب کلیک کردم و با به طور غیر منتظره، نمونه دیگری از عجیب بودن پیچیده نژاد.

در خیابان، یک مرد سیاه‌پوست با هودی فقط یکی دیگر از میلیون‌ها مرد و پسری است که لباس‌های عملی دوران آسودگی را پوشیده‌اند. یا او باید باشد.

این کمتر تحلیل است تا آرزو. بار الکتریکی تصویر جدا شده – که باعث دور شدن از فکر، میل به فرار از این موضوع با بررسی راهنمای اندازه‌گیری می‌شود – گواهی بر آگاهی از قیمت هودی عجیب و غریب است.

در ژاکت کش باف پشمی یا یقه خدمه، این مدل فقط یک مدل دیگر است. در هودی، او یک دیو عامیانه و یک بزغاله، یک نماد سیاسی و یک هدف متحرک است، و سیستم علائمی که این موضوع را بر او سنگینی می‌کند، برای یک هودی ترمه ایتالیایی که همیشه در رنگ خاکستری هدر طراحی شده است، تفاوت خاصی ایجاد نمی‌کند.

اکثر آمریکایی ها با تماشای ویدیوی اخیر بیانسه برای «فرماسیون»، که در آن یک کودک سیاه پوست با پیراهن کلاهدار و الگوی جیب هودی خاص را نشان می دهد که با حرکات رقص خود دسته ای از پلیس ضدشورش را خلع سلاح می کند، این لباس را به عنوان ابزاری لفاظی درک کردند که بیانیه ای رویایی در مورد اعتراض و اعتراض را ارائه می کند.

حقوق شهروندی. در طول N.F.L. در مرحله پلی آف، طرفداران فوتبال دیدند که کم نیوتن، محل دیالوگ های در حال اجرا درباره سیاهی، در مصاحبه ها هود می پوشد و توییت هایی را می خواندند که او را «اراذل» خطاب می کرد.

فیلم بوکس «کرید» – با بازی مایکل بی جردن در کنار سیلوستر استالونه، که هودی را در فیلم «راکی» تبدیل به یک فیلم ثابت کرد – صحنه‌های هیجان‌انگیزی از دویدن جردن در سراسر فیلادلفیا با هودی خاکستری  باعث افزایش قیمت هودی دخترانه زمستانی شد.

انتقال لباس از قهرمان قدیمی سفیدپوست به رقیب سیاهپوست جوان به عنوان پژواک سیاست نژادی گسترده تر فیلم بازی می کند.

 

  • منابع:
  1. The Politics of the Hoodie
  • تبلیغات:
  1. حمل سنگ مرمر 10 تنی چگونه صورت می گیرد؟
  2. کودکی که خوردن رازیانه برایش حکم مرگ را دارد.
  3. آیا سوهان یکی از شیرینی های بومی ایرانی است؟
  4. لاکتوز شیر باعث دیابت نمی شود!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *