سویا

Kon-Çini Tarım کنجاله سویا مرغ اردک بوقلمون کبوتر ماهی خوراک گاو 25 کیلوگرم کنجاله سویا از آسیاب کردن باقیمانده سویا پس از برداشتن روغن از دانه های سویا به دست می آید.

کنجاله سویا مهمترین منبع پروتئین مورد استفاده در صنعت دام و طیور نشخوارکنندگان است.

محتوای پروتئین کنجاله سویا و سویا برای دان مرغ که یک خوراک فوق العاده مهم به ویژه در تغذیه طیور است، در مقایسه با سایر خوراک های گیاهی بسیار زیاد است.

سویا

همچنین با ویژگی بسیار قابل هضم آن یک ماده غذایی ارزشمند است. از آنجایی که کنجاله سویا که به طور گسترده به عنوان ماده اولیه در خوراک دام استفاده می شود، سلولز کمی دارد، 90 درصد مواد آلی قابل هضم هستند.

این گیاه با ساختاری که حاوی سویا، کلسترول و چربی‌های اشباع نشده است و محتوای پروتئین با کیفیت بالایی دارد، گیاهی همه کاره است. کنجاله سویا یکی از محصولات با ارزش افزوده به دست آمده از سویا است که پس از جداسازی روغن برای روش های جدید استفاده مجدداً فرآوری می شود.

کنجاله سویا از آسیاب کردن باقیمانده سویا پس از استخراج روغن از دانه های سویا با فرآیند استخراج با حلال به دست می آید.

کنجاله سویا استخراج شده با حلال، که در همه جا حاضر، فعال تجاری، بسیار خوشمزه، غنی از اسیدهای آمینه ضروری مانند لیزین، متیونین و تریونین است، یک ماده خام پروتئین گیاهی بسیار ارزشمند است.

کنجاله سویا مهمترین منبع پروتئین مورد استفاده در صنعت دام و طیور نشخوارکنندگان است. محتوای پروتئین کنجاله سویا که یک خوراک فوق العاده مهم به ویژه در تغذیه طیور است، در مقایسه با سایر خوراک های گیاهی بسیار زیاد است.

همچنین با ویژگی بسیار قابل هضم آن یک ماده غذایی ارزشمند است.

از آنجایی که کنجاله سویا که به طور گسترده به عنوان ماده اولیه در خوراک دام استفاده می شود، سلولز کمی دارد، 90 درصد مواد آلی قابل هضم هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *