چرم

موم روغنی اسانسی است که از چربی های طبیعی که از پوست حیوانات مختلف استخراج می شود به دست می آید. این یک ویژگی منحصر به فرد در ایجاد سطح نرم و براق به واکس کاپشن چرم است، اما معمولاً آن را با چربی گیاهی یا چربی حیوانی مخلوط می کنند تا به آن قوام موم بدهد.

چرم مومی روغنی به سادگی استفاده از اولین لایه نازک چرم در نقطه ای است که ممکن است یک شی چرمی با مالش، سفت کردن یا فشار دادن ایجاد شود.

وقتی نوبت به تمیز و براق نگه داشتن وسایل چرمی می رسد، وایتکس برای خشکاندن درخت یکی از مهم ترین نکاتی که باید به خاطر بسپارید، قابلیت تنفس است.

اگر وسایل چرمی دارید که قابلیت تنفس ندارند، به سرعت بوی کپک می زنند. به استثنای تنفس های بسیار سبک، شما می خواهید تا جایی که ممکن است جریان هوا داشته باشید، به خصوص در مورد چکمه هایتان.

بسیاری از افراد فکر می کنند که اقلام چرمی که قابلیت تنفس دارند کمتر دچار ترک خوردگی و فرورفتگی می شوند، اما اگر به درستی از آنها مراقبت نکنید، وام خود اشتغالی بانک کشاورزی در واقع می توانید آسیب بیشتری نسبت به آنچه که چانه زنی کرده اید، دریافت کنید.

قابلیت تنفس به وسایل چرمی اجازه تنفس می دهد تا بتوان آنها را به روشی تمیز کرد که برای خود محصول مفید باشد.

بهترین موم های چرمی مادر طبیعت، یک موم چرمی منحصر به فرد، با کیفیت بالا، کاملا طبیعی، که از موم زنبور عسل خالص، روغن نارگیل و روغن درخت توس ساخته شده است.

موم های طبیعی توس قبل از هر چیز یک ضد آب و محافظ عالی هستند، وایتکس اسید است یا باز اما اگر به دنبال نرمی نهایی هستید، بهتر است از موم چرمی استفاده کنید.

با استفاده از این محصول خاص، شما قادر خواهید بود اقلامی را ایجاد کنید که شبیه هیچ چیز دیگری در بازار نیستند. این نرمی نتیجه روغن طبیعی موجود در اجناس چرمی است.

این روغن طبیعی باعث می شود که اجناس چرمی حس فوق العاده ای داشته باشد و لطافتی را که به دنبال آن هستید به شما ارائه دهد.

 

  • منابع:
  1. Why Leather Wax Is A Good Alternative To Dry Leather
  • تبلیغات:
  1. رویت ققنوس بر روی قله اورست!
  2. مراکز علمی تدریس قهوه
  3. انواع ست روتختی زیبا
  4. مردی که از پشت بام خانه توانست به درآمد میلیونی برسد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *