قبل از اینکه دسته‌ای از لباس‌های مردانه معمولی سر ما فریاد بزنند، اینجاست: ژاکتی که مارلون براندو در فیلم The Wild One پوشیده بود.

این همچنین همان کت چرمی است که احتمالاً وقتی کسی می‌گوید «پالتو چرم و خز» به آن فکر می‌کنید. شات در حال ساخت ژاکت Perfecto با نام مناسب برای نسل‌ها در ایالات متحده با استفاده از چرم‌های باکیفیت و سخت‌افزار محکم است.

البته با یک تی‌رنگ سفید ساده و شلوار جین روی هارلی عالی به نظر می‌رسد. اما آنقدر دورتر از موتورسیکلت سواری است که حتی اگر دوچرخه سواری بلد نیستید، می توانید یکی از آن ها را بپوشید.

آن را روی یک هودی بیندازید، آن را روی یک دکمه و شلوار مناسب بپوشید. یا با شلوارهای پوست گوساله و چکمه های تنومند به یک پسر بچه چرم کامل بروید.

خرس طلایی یک OG در بازی لباس های بیرونی است که 80 سال است که برخی از بهترین کاپشن های چرمی روی این سیاره را از کارخانه خود در سانفرانسیسکو می گیرد.

پالتو چرم

این ژاکت بمب افکن زرق و برق دار به همان اندازه کلاسیک است که با چرم قهوه ای منعطف و لطیف طراحی شده است، با چند جیب جلوی دستی و یک یقه قیچی قابل اتصال برای آن روزهایی که احساس می کنید هوانوردان خود را پرتاب کنید و به ماوریک کامل بروید.

در اینجا یک فکر جالب وجود دارد: آن پیراهن فلانل قابل اعتمادی که نمی توانید از پوشیدن آن دست بردارید؟ جیب‌های جادار روی سینه، که روی هودی‌ها و آکسفوردها و هر چیز دیگری خوب به نظر می‌رسد؟ اگر از چرم ساخته شده باشد چه؟ رالف این رویا را به واقعیت تبدیل کرد و این دکمه شیک و زیبا را از یک جیر سبک پر کرد.

آیا در واقع فقط یک پیراهن جیر است؟ قابل بحث آیا این یک ژاکت سبک است که شبیه پیراهن است؟ ما با آن در حال چرخش هستیم. آن را کت چرمی برای افرادی که کت چرم نمی پوشند در نظر بگیرید.

  • منابع:
  1. The Best Leather Jackets for Men Are a Confidence Boost You Can Wear

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *