جوراب های فشاری جوراب هایی هستند که پاهای شما را کشیده و به آرامی فشار می دهند و با این جوراب نانو ضد بو، رگ های خونی شما تحت فشار زیادی قرار می گیرند که به عملکرد آنها کمک می کند.

دوندگان، بسکتبالیست‌ها و ورزشکاران سه‌گانه می‌توانند هنگام دویدن، بازی بسکتبال یا انجام فعالیت‌های دیگر، جوراب‌های فشاری و آستین بپوشند.

علیرغم این واقعیت که مطالعات نشان می دهد که دنده تأثیر کمی بر عملکرد ورزشی ندارد، برخی افراد معتقدند که این کار را می کند.

شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد بهبودی سریع‌تر از بهبودی کندتر مؤثر است، اما برای رزمندگان آخر هفته کافی نیست.

اگر پاهای شما نیاز به جوراب دارند، پزشک آنها را اندازه گیری کرده و جوراب های مناسب را برای شما تجویز می کند.

پیاده روی یا دوچرخه سواری در زمان استراحت ناهار کارآمدترین راه برای مبارزه با آن است و در نتیجه، شما قادر خواهید بود خون را در سراسر بدن خود به گردش درآورید و از وارد کردن فشار به رگ ها جلوگیری کنید.

جوراب نانو ضد بو
شایع ترین علت لیز خوردن جوراب های فشاری از روی پا، سایش بیش از حد است و این به دلیل کاهش خاصیت ارتجاعی پارچه است که توانایی جوراب برای گرم نگه داشتن پاهای شما را کاهش می دهد.
جوراب های فشاری ممکن است برای پوشیدن 24 ساعته ضروری نباشند و حتی ممکن است برای سلامتی شما مضر باشند و اگر در طول استراحت ناهار خود پیاده روی یا دوچرخه سواری می کنید، به گردش خون در سراسر بدن کمک می کنید و در عین حال فشار بی مورد روی رگ های خود وارد نمی کنید.

اگر جوراب‌هایتان مدام لیز می‌خورد، ممکن است به این دلیل باشد که آن‌ها را خیلی سفت می‌پوشید.

جوراب های فشاری اغلب به عنوان راهی برای بهبود گردش خون پا و پیشگیری از زخم ذکر می شوند و این ایده خوبی است که قبل از پوشیدن آنها از چند چیز آگاه باشید.

جوراب های فشرده می توانند در وهله اول شما را تحریک کرده و خارش دهند و نصب نامناسب آنها می تواند باعث قرمزی و خشکی موقت پوست شود.

جوراب های فشاری ممکن است برای افرادی که قبلاً از یک بیماری قبلی مانند بیماری عروقی رنج می برند، مضرتر از مفید باشد و قبل از خرید جوراب های فشاری، باید با پزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که برای شما مناسب هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *