جعبه

معلمان و دانش‌آموزانی که دانش استفاده از جعبه کمک های اولیه خودرو را دارند احتمالاً هوشیارتر هستند و از خطرات اطراف آگاه هستند. آموزش کمک‌های اولیه احساس ایمنی را افزایش می‌دهد و اطمینان می‌دهد که در برابر حوادث و صدمات آسیب‌پذیر نخواهید شد. شما را قادر به مدیریت حوادث و ارزیابی تلفات می کند. هرچه بیشتر از حوادث، بیماری ها و درمان ها آگاه باشید، در مواقع اضطراری احساس امنیت بیشتری خواهید داشت.

بر اساس مقاله‌ای توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها، تقریباً دو سوم مرگ‌ومیرها در میان کودکان و نوجوانان (سنین 5 تا 19 سال) ناشی از علل مرتبط با آسیب است.

جعبه

بررسی های صلیب سرخ نشان می دهد که اگر کمک های اولیه در دقایق اولیه حادثه انجام می شد، حدود 59 درصد از این مرگ و میرها پیشگیری می شد.

برنامه های کمک های اولیه می تواند تاثیر زیادی بر شانس بهبودی قربانی داشته باشد. زمان پاسخ همچنین می تواند به معنای تفاوت بین یک ناتوانی کوتاه مدت یا بلند مدت باشد. همچنین می تواند مدت زمان مورد نیاز برای بستری شدن فرد در بیمارستان را کاهش دهد.

حتی روش های ساده ای مانند استفاده از کیسه یخ یا مراقبت از زخم می تواند تأثیر زیادی بر زمان بهبودی داشته باشد. به عنوان اولین پاسخ دهنده، می توانید به فرد کمک کنید تا احساس بهتری داشته باشد و درد را تسکین دهد.

کمک های اولیه مراقبت های پزشکی موقتی است که نقش مهمی در پیشگیری از بدتر شدن شرایط اضطراری ایفا می کند. با به کارگیری روش ها و تکنیک های مناسب می توانید شرایط را تحت کنترل داشته باشید. شما باید تمام تلاش های ممکن را برای کمک به قربانی برای مقابله با جراحات یا درد تا رسیدن خدمات اورژانس به کار ببندید.

بدون کمک های اولیه و مداخله CPR، قربانی ممکن است دچار از دست دادن شدید خون و بیماری های جدی شود.

آموزش کمک های اولیه به شما احساس امنیت بیشتری می دهد. شما قادر به تشخیص علائم اورژانس های مختلف هستید و در صورت بروز می توانید به راحتی درمان را انجام دهید.

علاوه بر این، باعث می شود که دوستان، خانواده و همکاران شما در مواقع اضطراری آرام و آرام بمانند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *