شیره انگور امسال ملایر

انگور سبز با تغذیه عالی و فواید فراوان نیز از این قاعده مستثنی نیست و افزودن شیره انگور امسال ملایر به رژیم غذایی می تواند به سالم نگه داشتن دندان شیرین شما کمک کند و همچنین مصرف مواد مغذی مفیدی مانند ویتامین K و آنتی اکسیدان ها را افزایش می دهد.

هر فنجان حاوی 104 کالری است، به این معنی که می توانید یک یا دو فنجان را به عنوان یک میان وعده متوسط میل کنید و بیشتر این کالری ها از کربوهیدرات ها به دست می آیند و هر فنجان انگور حاوی 27 گرم کربوهیدرات کل، از جمله حدود 1.5 گرم فیبر است و مانند اکثر میوه ها، انگور پروتئین و چربی بسیار کمی دارد – به ترتیب حدود 1 گرم و یک چهارم گرم در هر وعده.

از آنجایی که کربوهیدرات ها منبع انرژی مورد علاقه بدن شما هستند، انگور سبز می تواند راهی سالم برای دریافت اندکی انرژی باشد، حتی اگر بهترین مشخصات غذایی را نداشته باشد و محتوای بالای ویتامین K مصرف میان وعده انگور سبز به شما کمک می کند ویتامین K روزانه خود را دریافت کنید و ویتامین K برای لخته شدن خون مهم است.

شیره انگور امسال ملایر

این به آزادسازی آبشاری کمک می‌کند که به سلول‌های خونی اجازه می‌دهد به هم جمع شوند و برای کمک به توقف خونریزی پس از آسیب مهم است و این تنها کاری نیست که ویتامین K انجام می دهد، بلکه برای سلامت استخوان ها و غضروف نیز مهم است و یک فنجان انگور سبز 22 میکروگرم ویتامین K را تامین می کند.

این حدود یک چهارم نیاز روزانه به ویتامین K برای زنان و کمتر از یک پنجم مقدار توصیه شده روزانه برای مردان است و محتوای آنتی اکسیدانی آنها آنتی اکسیدان ها “سپر” شیمیایی بدن شما هستند و آنها مسئول خنثی کردن ترکیبات بسیار واکنش پذیر هستند که به ساختارهای حیاتی مانند DNA شما اکسید و آسیب می رسانند.

بر اساس مطالعه‌ای که در سال ۲۰۱۴ در «آنتی‌اکسیدان‌ها» منتشر شد، انگور سبز حاوی آنتی‌اکسیدان‌هایی به نام فلاوانول است که همان ظرفیت آنتی‌اکسیدانی انگور قرمز را دارد و خدمات مشاوره و پیشنهادات البته انگور سبز به عنوان یک میان وعده سالم و راحت عمل می کند و انگور میان وعده سرد می تواند در ماه های سردتر شما را خنک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *