دستگاه فشار خون سخنگو فارسی

انواع فشارسنج های ارزان قیمت موجود است که بیماران می توانند برای استفاده در خانه دستگاه فشار خون سخنگو فارسی را خریداری کنند و مهم است که هر تجهیزاتی به درستی آزمایش شده باشد و انجمن فشار خون بریتانیا و ایرلند (BHS) اطلاعاتی در مورد مانیتورهای فشار خون معتبر دارد.

نظارت بر فشار خون در خانه به عنوان یک اولویت برای مدیریت بیماری‌های قلبی عروقی شناسایی شده است زیرا NHS از همه‌گیری COVID-19 بهبود می‌یابد تا اطمینان حاصل شود که بیماران می‌توانند فشار خون خود را به خوبی و از راه دور مدیریت کنند و نیاز به حضور در قرار ملاقات‌های پزشک را کاهش دهند.

دستگاه فشار خون سخنگو فارسی

مزایای آن چیست؟
یک پایگاه شواهد قابل توجهی وجود دارد که از استفاده از پایش فشار خون خانگی حمایت می کند و نشان داده شده است به:

انعکاس بهتری از فشار خون ارائه دهید، زیرا آزمایش در جایی مانند جراحی پزشک عمومی می‌تواند باعث ایجاد اضطراب در بیماران شود و می‌تواند نتیجه را تحت تأثیر قرار دهد.
به بیماران این امکان را می دهد تا در دراز مدت وضعیت خود را راحت تر کنترل کنند
کاهش بروز رویدادهای بالینی مانند مرگ، حمله قلبی یا سکته در طی پنج سال
با انتقال مراقبت از پزشکان به سایر اعضای تیم چند رشته ای، در زمان پزشک عمومی صرفه جویی کنید
مقرون به صرفه باشد
پایش منظم فشار خون در یک جمعیت 50000 بیمار می تواند از 500 حمله قلبی و 745 سکته در طول پنج سال جلوگیری کند. این ویدیوی تولید شده توسط UCLPartners مزایای نظارت از راه دور فشار خون را شرح می دهد.

NHS England و NHS Improvement چه کمکی انجام می دهند؟
از اکتبر 2020، بیش از 220000 دستگاه مانیتور فشار خون در سراسر انگلستان توزیع شده است تا بیماران بتوانند فشار خون خود را ثبت کنند و قرائت های خود را برای بررسی، از طریق تلفن، ایمیل یا از طریق یک پلت فرم نظارت از راه دور به پزشک عمومی خود ارسال کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *