ربات اسباب بازی ارزان

ربات توربو برای کسانی است که عاشق مسابقه و سرعت هستند زیرا اساساً برای سرعت ساخته شده است و علاوه بر این، این ربات اسباب بازی ارزان دارای دهانی است که به عقب صحبت می کند! شما می توانید توربو را فقط با صحبت کردن با آن کنترل کنید و می تواند در مورد درخواست های شما به شما پاسخ دهد.

این نه تنها یک اسباب بازی ربات بلکه یک دوست است. آیا تا به حال رباتی را دیده اید که بتواند شوخی کند؟ قطعا لبخند بر لبان شما خواهد نشست و توربو می تواند برقصد و بچرخد یا با میکروفون داخلی آن می توانید صدا را تا 10 ثانیه ضبط کنید.
مجهز به یک عملکرد حسگر حرکتی است که به ربات اجازه می دهد اشیا را تشخیص دهد و بعد از 2 ساعت شارژ شدن می تواند حدود 1 ساعت برقصد و آواز بخواند.

ربات اسباب بازی ارزان

SGILE RC Robot Toy به شما این امکان را می دهد که آن را با حرکات بدنی کنترل کنی و با توجه به حرکات شما می تواند به راست یا چپ بپیچد و هنگامی که حرکت می کند، چراغ های LED قرمز را روی چشمانش خواهید دید.

همچنین می تواند بسیار خوب آواز بخواند و برقصد و اگر به یک رقصنده و خواننده عالی در خانه خود نیاز دارید، می توانید به این اسباب بازی ربات اعتماد کنید و اطراف آن توسط بلندگوهای باکیفیت احاطه شده است که تجربه شنیداری را حتی بهتر می کند.

شما می توانید ربات بلوک های ساختمانی را با برنامه تلفن همراه یا اتصال بلوتوث کنترل کنید و حداکثر چابکی را دارد و سر، بازوها و شانه های این اسباب بازی ربات قابل چرخش است.

یک ربات کنترل از راه دور که از طریق اپلیکیشن نیز قابل کنترل است و شارژ آسان و یکی از بهترین هدایای آموزشی برای بچه ها و ابزاری عالی برای بهبود هماهنگی دست و چشم.

اگر به دنبال یک دوست مهندسی هستید، Sillbird بهترین است و به راحتی در همه جهات حرکت می کند و می توان آن را در فاصله 65 فوتی کنترل کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *