عرق یونجه یکی از پر خاصیت ترین عرقیات است که به واسطه این خواص نقش مهمی را در درمان انواع بیماری ها ایفا می کند و از پرکاربرد ترین عرقیات به شمار می رود و در انواع مختلف مانند عرق یونجه دو آتیشه و عرق یونجه زرد و در انواع قیمت ها و کیفیت ها به فروش می رسد و قیمت گذاری آن به موارد زیادی بستگی دارد.

قیمت عرق یونجه + خرید عرق یونجه دو آتیشه و فروش عرق یونجه زرد

قیمت عرق یونجه

قیمت عرق یونجه عرق یونجه با توجه به کیفیت و نوع تولید کننده در انواع کیفیت ها و قیمت ها تولید می شود و به دست مصرف کننده می رسد. امروزه با توجه به صنعتی شدن فرآیند عرق گیری این فرآیند نسبت به گذشته با سرعت بیشتر و کیفیت بیشتری انجام می گیرد که به نسبت گذشته باعث کاهش قیمت عرقیات نسبت به گذشته شده است. تنوع شرکت های فعال در این عرصه نیز بیشتر شده است که سبب رقابتی شدن قیمت ها شده است و در کاهش قیمت عرق یونجه تاثیر گذار بوده است.

طبیعتاً هر چه خلوص و کیفیت این عرقیجات بالاتر باشد قیمت محصول نیز بالا می رود و باید توجه نمود که خرید عرق یونجه ارزان تر ممکن است به جای صرفه جویی در هزینه‌ها، به خاطر کیفیت پایین تر محصول، مصرف کننده را مجبور کند که مقدار بیشتری از محصول را مصرف کند تا نتیجه مطلوب را بگیرد و در مجموع سبب افزایش هزینه خرید این محصول برای خریدار شود.

البته صرفاً کیفیت محصول سبب ارزان تر بودن یا گران تر بودن محصول نمی شود و به کارخانه تولیدکننده عرق نیز بستگی دارد. بعضی کارخانه ها برای جلب بیشتر مشتری حداقل سود را برای خود در نظر می گیرند و کالای با کیفیت را با نازل ترین قیمت به فروش می رسانند. پس ارزان بودن قیمت نیز همیشه به معنای بی‌کیفیت بودن محصول نیست و باید کارخانه تولید کننده را هم مد نظر قرار داد. خرده فروش نیز نقش مهمی در قیمت تمام شده عرق یونجه برای خریدار دارد. بعضی فروشگاه ها و عطاری ها محصول را زیر قیمت نوشته شده روی بسته به فروش می رسانند و برای جذب مشتری بیشتر به سود کم قانع می شوند. پس عرق یونجه تولیدی با توجه به نوع کارخانه محل تولید آن و میزان کیفیت عرق یونجه تولیدی و نوع فروشگاه و عطاری محل فروش آن می تواند قیمت های مختلفی را داشته باشد و نمی توان قیمت ثابتی را برای این محصول پرخاصیت در نظر گرفت.

خرید عرق یونجه دو آتیشه

خرید عرق یونجه دو آتیشه با توجه به کارخانه های زیاد تولید کننده عرق یونجه در ایران که به تولید این محصول کاربردی و مهم و پرخاصیت می پردازند، خرید نوع با کیفیت و انتخاب کالای مناسب کمی سخت شده است. عرق یونجه انواع مختلفی دارد که در قیمت های مختلفی نیز موجود می باشد. کیفیت مهم ترین رکن در خرید عرق یونجه است. با توجه به این که این محصول در راستای درمان و بهبود بیماری ها استفاده می شود و با سلامت انسان سر و کار دارد خرید کالای تقلبی و یا بی کیفیت و با خلوص پایین ممکن است نه تنها سبب بهبود بیماری نشود، بلکه نتیجه عکس نیز داشته باشد. به طور کلی برای خرید عرقیجات نباید خیلی روی قیمت محصول حساس بود. در هنگام خرید باید تحقیقات کافی را راجع به برند محصول و سوابق کارخانه تولید کننده انجام داد تا بعداً سبب پشیمانی نشود.

امروزه به لطف وجود تعداد فراوانی از فروشندگان و عطاری ها دیگر نیاز نیست برای خرید عرقیجات ساعت ها بگردیم تا محصول مورد نظر را پیدا کنیم. عرق یونجه تقریبا در تمام عطاری ها وجود دارد و با اندکی جست و جو می توان به سادگی نوع با کیفیت آن را انتخاب و خرید کرد. هرچه فروشنده معروف تر باشد و سابقه بیشتری داشته باشد معمولاً عرقیجاتی که برای فروش می آورد با وسواس بیشتری انتخاب می شود که این خود سبب اطمینان خریدار در هنگام خرید می شود.

خرده فروشان نیز باید توجه خاصی در خرید عمده این محصولات از کارخانه داشته باشند. چون خرید عمده عرق یونجه بی کیفیت و تحویل آن به مشتری سبب سلب اعتماد خریدار از فروشگاه شده و از معروفیت فروشگاه کم می شود و در کل سبب ضرر و زیان فراوان به خرده فروشان و مصرف کننده نهایی می شود. البته تعداد کارخانه های متقلب محدود است و وجدان کاری این اجازه را به کارخانه ها نمی دهد که بخواهند با جان خریدار بازی کنند و محصول تقلبی را روانه بازار کنند.

فروش عرق یونجه زرد

فروش عرق یونجه زرد کارخانه ها و تولیدی های مختلفی در ایران وجود دارد که این محصول را تولید می کنند و به صورت عمده عرق یونجه را به فروش می رسانند. در حال حاضر با توجه به تعدد این تولیدی ها و کارخانه ها رقابت سنگینی برای تولید و عرضه این محصولات شکل گرفته است. هر کارخانه و یا تولید کننده عرقیجات با روش های مختلفی سعی در فروش بیشتر محصول نسبت به رقبا دارد.

با توجه به پیشرفت روز افزون اینترنت در ایران و دسترسی عموم مردم به اینترنت عده زیادی از مردم خرید اینترنتی را ترجیح می دهند. به همین سبب بعضی از کارخانه ها و تولیدی ها با زدن سایت های فروش و ثبت مشخصات کامل محصول در سایت، سعی می کنند تا به این نیاز مردم پاسخ دهند و هم خود تولید کننده بتواند به جای عمده فروشی با قیمت پایین به فروشگاه های فیزیکی به طور مستقیم از طریق سایت، عرق یونجه را به فروش برساند و هم خود تولید کننده سود بیشتری ببرد و هم خریدار از خرید کالای ارزان با کیفیت مناسب برخوردار شود.

عده ای از تولیدی ها نیز روی به روش بازاریابی شبکه ای آورده اند و تبلیغات را به خود مردم سپرده اند. در این روش به مانند فروش اینترنتی دست واسطه های فروش کوتاه می شود و از طرفی بازار یابی شبکه ای، شرکت تولید کننده را از دادن هزینه های گزاف تبلیغات بی نیاز می کند. البته کارخانه ها و تولیدی ها نمی توانند تمام محصول را به این روش ها به فروش برسانند و مجبورند برای درآمد بیشتر بخشی از محصول را به صورت عمده به خرده فروش بدهند. چون هنوز هم عده زیادی از مردم همان خرید سنتی را از فروشگاه فیزیکی ترجیح می دهند. این نکته را هم کارخانه ها و تولیدی ها باید توجه کنند که بهترین تبلیغ برای فروش شرکت، کیفیت بالای عرق یونجه تولیدی و قیمت مناسب آن است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *