لامپ چراغ ترمز 207

اینکه بتوانید در مواقع اضطراری به چراغ‌های خود تکیه کنید بسیار مهم است و لامپ چراغ ترمز 207 گزینه‌ای بادوام ارائه می‌دهند که می‌توانید به آن اعتماد کنید، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که در زمانی که بیشتر به آن‌ها نیاز دارید، شما را ناامید نخواهند کرد و آنها از مواد نیمه هادی استفاده می کنند و فیلامنت مانند سایر لامپ ها در شیشه محصور نمی شود، که باعث می شود آنها کمتر شکننده و شکننده باشند.

ال ای دی ها در برابر آسیب های ناشی از تنش های مختلف مانند لرزش و ضربه مقاوم تر هستند و این آنها را برای استفاده در وسایل نقلیه اضطراری ایده آل می کند، که گاهی اوقات نیاز دارند که بتوانند با سرعت بالا در زمین های غیرقابل پیش بینی حرکت کنند.

لامپ چراغ ترمز 207

برخلاف انواع قبلی لامپ های کم مصرف، با فناوری LED، نیازی به صبر طولانی برای گرم شدن و روشن کردن چراغ نیست و بارق های زنون تاخیر کمی دارند، بنابراین بارق های LED عملکرد بهتری در مقایسه دارند و کنترل LED ها نیز آسان است و به سطوح مختلف خروجی و برنامه ریزی قابل تنظیم اجازه می دهد تا بتوان آنها را روی روشنایی و حالت صحیح تنظیم کرد.

چراغ های هشدار LED طیف وسیعی از مزایای را برای وسایل نقلیه اضطراری ارائه می دهد و آنها ایمنی و کارایی شما و اطرافیانتان را افزایش می دهند.

چراغ های سیگنال عملکرد ایمنی مهمی دارند و آن‌ها کاهش سرعت و تغییر جهت خودرو را نشان می‌دهند و خودرو را در تاریکی هوا یا دید ضعیف برای سایر کاربران جاده قابل مشاهده‌تر می‌کنند و در این صفحه، می‌توانید دریابید که چراغ‌های سیگنال چگونه ساختار یافته‌اند و چه فناوری در پس سیستم‌های سیگنال جدید وجود دارد و در اینجا همچنین می‌توانید شایع‌ترین علل خرابی چراغ‌های سیگنال، نکاتی برای عیب‌یابی و اطلاعات مربوط به مقررات مهم را بیابید.

نکته ایمنی مهم اطلاعات فنی و نکات کاربردی زیر توسط هللا به منظور پشتیبانی حرفه ای از کارگاه های خودرو در کار خود گردآوری شده است. اطلاعات ارائه شده در این وب سایت فقط برای استفاده توسط پرسنل واجد شرایط در نظر گرفته شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *