متن

ایمنی لباس برای نوزادان و کودکان
لباس‌ها، جواهرات و لوازم جانبی می‌توانند نوزاد یا کودک کوچک را خفه کنند، خفه کنند یا آسیب‌های جدی دیگر را به همراه داشته باشند.

آنها می توانند به دور گردن خود گیر کنند. آنها همچنین می توانند گرفتار وسایل، وسایل بازی، دوچرخه و سایر وسایل روزمره شوند. جواهرات نیز خطر خفگی هستند و طرز تهیه کیک ساده وانیلی در قابلمه باید خوانده شود.

شما نباید به کودک یا کودک خود لباس هایی بپوشید که دارای:

طناب ها
بند کشی
مراقب طناب ها یا بند های کشی در شومیز یقه کراواتی های کودکان باشید که زیر آستین یا لبه لباس قرار دارند. اینها برای فرزند شما نیز خطرآفرین است.

لباس های بچه گانه ای بخرید که از مواد کم خطر آتش سوزی تهیه شده باشد.

لباس کودکان خردسال نباید دارای طناب یا بند کشی در قسمت کاپوت یا گردن باشد. اگر طناب هایی در قسمت هود و گردن وجود دارد، نباید از الاستیک ساخته شوند.

از پوشیدن لباس‌های کودکانه که در جلو با کمربندهای بلند یا ارسی می‌بندند، خودداری کنید.

روسری روی کودکان در صورت گرفتار شدن در وسایل یا وسایل روزمره از جمله وسایل بازی می تواند خطر خفگی باشد.

طناب های کاربردی و تزئینی
برخی از لباس ها ممکن است دارای طناب های کاربردی باشند. همچنین ممکن است طناب های تزئینی در پایین شلوارهای با اندازه لباس بافتنی نوزاد پیدا کنید.

اگر هر یک از این نوع طناب ها در لباس کودکان شما هستند، مطمئن شوید که در داخل لباس دوخته شده و محکم شده اند. اجازه ندهید که زیر آستین یا پاچه لباس رد شوند. اطمینان حاصل کنید که هر لباس خانگی دارای طناب یا نخ نباشد.

باید لباس های بچه گانه ای بخرید که از مواد کم خطر آتش تهیه شده باشد.

لباس شب کودکان، از جمله لباس شب، باید از استانداردهای ایمنی ایرلند پیروی کند. مراقب «اشتعال پذیری کم برای I.S» باشید. 148 بر روی برچسب ها.

قهوه برای لاغری شکم و پهلو هایی که این استاندارد را ندارند باید روی برچسب عبارت «دور از آتش نگه دارید» باشد. این با حروف بزرگ و با فونت قرمز نوشته خواهد شد.

 

  • منابع:
  1. Clothes safety for babies and children
  • تبلیغات:
  1. پسته اواخر تابستان یا اوایل پاییز
  2. بزرگ ترین ستاره ای که دوهزار میلیون برابر خورشید است!
  3. آشنایی با تخت خواب نوزاد
  4. بهبود کیفیت آموزشی ساعت کودکان مدرسه‌ای محروم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *