ایران جز معدود کشورهایی است که سالانه حجمهای بسیار زیادی از انواع سبزیجات را کشت می دهد که یکی از این سبزیجات یونجه می باشد. یونجه را می توان هم به عنوان سبزی و هم به صورت عرق یا دمنوش مورد استفاده قرار داد. با توجه به طبع گرم این گیاه برخی معتقدند در تعیین جنسیت می تواند موثر باشد. در ادامه با آراد برندینگ همراه باشید تا بیشتر در این زمینه صحبت کنیم.

یونجه به روشهای گوناگونی قابل کشت می باشد و خوشبختانه در اکثر شهرهای ایران قابل رشد است و امروزه با توجه به خواص یونجه بسیاری از کشاورزان ما به این کار مشغول شده اند و به همین خاطر تولیدات ما در این زمینه روز به روز در حال افزایش می باشد که این امر موجب افزایش فروش عرق یونجه در سراسر ایران شده است. یونجه جز گیاهان آب دوست می باشد و هر چقدر که زمین شما آب بیشتری داشته باشد محصول شما نیز پر آب تر خواهد بود و خاصیت و طعم آن بیشتر و بهتر می گردد و زمان عرق گیری محصول بهتر و با کیفیت تری بدست می آید.

تمام خواص و ترکیبات ارزشمند گیاه یونجه در عرق یونجه نیز یافت می شود که همین امر موجب شده تا این محصولات در مقادیر بالا به فروش برسند. از جمله با کیفیت ترین انواع عرق یونجه که در حال حاضر در تمام عطاریها به فروش می رسد عرق یونجه افشار می باشد که شما می توانید حتی از طریق سایتهای معتبر آن را خریداری کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *