کفش کار ایمنی کاوه

مرکز ما محصولات امروزی را می‌توان از چندین فناوری مختلف ساخت که کفش کار ایمنی کاوه راحت، انعطاف‌پذیر و شیک را ایجاد می‌کنند که همچنان محافظت لازم را در برابر آسیب‌ها فراهم می‌کنند و پا با ارزش ترین قسمت بدن شما است که در صنعت آسیب دیده است و به دلیل خطرات بالقوه کاری زیاد، مهم است که با سرپرست خود در مورد کفش ایمنی، چکمه یا سایر تجهیزات حفاظتی که برای محافظت از خود نیاز دارید صحبت کنید.

الزامات OSHA (در 29 CFR 1910.136) برای کفش های محافظ بیان می کند که این به کارفرما بستگی دارد که اطمینان حاصل کند که هر یک از کارکنان آسیب دیده هنگام کار در مناطقی که احتمال آسیب پا به دلیل افتادن یا غلت زدن وجود دارد از کفش های محافظ استفاده می کند و اشیاء، اشیایی که کف پا را سوراخ می کنند و جایی که در معرض خطرات الکتریکی قرار دارند و برای اطمینان از برخورداری از محافظت سطح بالا در محیط کار خود، تناسب موثر و انتخاب کفش ایمنی مورد نیاز است.

کفش کار ایمنی کاوه

موارد زیادی وجود دارد که پاها و انگشتان پا ممکن است در معرض خطر باشند و یک کفش ایمنی پنجه فولادی به محافظت از کارگران در برابر صدمات ناشی از سقوط یا غلتش اشیاء و خطرات الکتریکی کمک می کند و چندین خطر ایمنی وجود دارد که یک کارمند عادی هر روز با آنها در تماس است و پوشیدن کفش مناسب می تواند به جلوگیری از این حوادث غیرضروری کمک کند.

بیشتر خطرات را می توان به راحتی از بین برد و پس چرا باید کفش محافظ بپوشید؟ این یک روش ساده و پیشگیرانه برای ایمن نگه داشتن خود است و اگر خطرات شغل خود را می دانید، پس باید با کار ایمنی و کفش برای آنها آماده شوید.

باید بدانید که استانداردهای مورد نیاز برای هر حوزه فعالیت یکسان نیست و به طور مشابه، هر مدل از کفش ایمنی استانداردهای بسیار خاصی را رعایت می کند و به عنوان مثال، کفش های ضد الکتریسیته ساکن که مجهز به پاشنه جاذب انرژی و کفی مقاوم در برابر هیدروکربن ها هستند، مطابق با استاندارد S1 هستند و آنها برای محیط های خشک در نظر گرفته شده اند و حرفه ای هایی که عادت به کار در محیط هایی با سطح رطوبت بالا دارند باید کفش هایی بپوشند که استانداردهای S2 یا S3 را رعایت کنند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.