ملحفه یکبار مصرف اصفهان

مکانی نرم و راحت برای استراحت بیماران در حین بهبودی پس از جراحی فراهم کنید و ملحفه یکبار مصرف اصفهان ما به گونه ای طراحی شده اند که با روکش تشک ضد آب ما برای محافظت از پوست بیماران و به حداقل رساندن خطر عفونت های بیمارستانی استفاده شوند.

ملحفه های یکبار مصرف Bayer به طور خاص برای کمک به بیماران در حفظ حرمت، حریم خصوصی و راحتی خود در طول اقامت در بیمارستان ساخته شده اند و ملحفه دارای گوشه های تثبیت کننده ای است که ملحفه را روی تخت و دهانه های جانبی ایمن نگه می دارد که امکان دسترسی آسان به صندلی های بیمار را فراهم می کند.

ملحفه یکبار مصرف اصفهان

این ملحفه های یکبار مصرف برای بیماران این امکان را برای شما فراهم می کند که از راحتی بیماران خود اطمینان حاصل کنید، در حالی که از آلودگی متقابل جلوگیری کنید و آنها از مواد نرم ساخته شده اند، بنابراین در برابر پوست راحت هستند و در هنگام استراحت بیمار را تحریک نمی کنند و این ورقه‌های ویژه نیز سبک وزن و بدون چروک هستند، بنابراین می‌توانید از اینکه بیمارتان چیزی را که لیاقتش را دارد، راحت دریافت می‌کند، مطمئن باشید.

با این ملحفه های یکبار مصرف پارچه ای برای بیماران در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید و این ملحفه‌ها از ترکیب پنبه و پلی‌استر ساخته شده‌اند، در رنگ‌های متنوعی با ابعاد 60 در 80 اینچ ساخته شده‌اند و می‌توانند برای چندین منظور در طول و بعد از بستری در بیمارستان استفاده شوند.

حمایت از یک کودک با نیازهای خاص که در شب بی اختیاری است می تواند برای والدین یک کار دشوار و خسته کننده باشد و این زنگ‌های بیدار شدن در اواخر شب و سفرهای عجولانه به حمام می‌تواند خسته‌کننده باشد، به غیر از نشتی، ملحفه‌های کثیف، و بارهای متعدد لباس‌های شسته شده که با قلمرو همراه است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *