میز رزين روميزی

رزین یک ماده سخت است، اما می تواند خراشیده شود و اگر از میز رزين روميزی خود در خارج از منزل یا اطراف حیوانات خانگی استفاده می کنید، ممکن است بخواهید نصب یک صفحه شیشه ای را در نظر بگیرید و شیشه نسبت به رزین دوام بیشتری دارد و احتمال خراش کمتری دارد.

راه هایی وجود دارد که می توانید زیبایی میز رزین خود را حفظ کنید:

تمیز نگهش دار! تمیز کردن مرتب با یک پارچه مرطوب به جلوگیری از جمع شدن گرد و غبار روی میز شما کمک می کند و مطمئن شوید که از پاک کننده های خشن که می تواند به سطح آسیب برساند استفاده نکنید و اگر لکه ها یا لک های سختی دارید، سعی کنید قبل از استفاده از هر چیز دیگری روی آنها، ابتدا آنها را با سرکه بمالید و سرکه در از بین بردن لکه ها بدون برجای گذاشتن رگه هایی مانند سایر محصولات پاک کننده خوب است!
همچنین ببینید چگونه روکش روی میز را تعمیر می کنید؟
آیا می توانید چیزهای داغ را روی رزین قرار دهید؟
شاید تعجب کرده باشید که بدانید رزین ضد حرارت نیست و با این حال، این ماده بسیار بادوام است و می تواند برای مدت طولانی سایش و پارگی را تحمل کند و به راحتی خراشیده می شود، اما اگر از آن در خارج از منزل استفاده کنید، به دلیل تجمع کثیفی، خراش ها چندان قابل توجه نخواهد بود.

میز رزين روميزی

همچنین مهم است که توجه داشته باشید که مبلمان رزینی ضد آب نیستند – بنابراین کاسه آب سگ خود را روی میز ساخته شده از این ماده قرار ندهید!

چگونه از میز رزینی خود مراقبت کنم؟
میزهای رزینی به راحتی تمیز نمی شوند، اما نسبتا بادوام هستند و یک قانون کلی خوب این است که رویه رزین خود را تمیز و خشک نگه دارید تا بتواند برای مدت طولانی دوام بیاورد و برای شستن هرگونه کثیفی یا لکه، به سادگی سطح را با آب گرم و مواد شوینده ملایم پاک کنید.

روی میز جدید خود از پاک کننده های ساینده یا پدهای شستشو استفاده نکنید و این کار به مرور زمان به پایان آسیب می رساند و آن را قدیمی تر از آنچه هست نشان می دهد.

معایب رزین اپوکسی چیست؟
هنگامی که میز رزین اپوکسی را در نظر می گیرید، چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *