سگ

سگ جیبی به سمت بوی خوش زباله‌های شما کشیده می‌شوند و ممکن است چیزهایی را بخورند که سمی، مضر یا غیرقابل هضم هستند، بنابراین مطمئن شوید که زباله‌های شما ایمن هستند. بلع اشیاء خارجی یا مواد سمی می تواند منجر به جراحی های اضطراری پرهزینه شود.

یک منطقه معتدل از خانه خود با تخت یا پتوی سگ خود، تعدادی اسباب بازی و یک کاسه آب داشته باشید، جایی که سگ شما احساس امنیت کند و بتواند به راحتی در طول روز چرت بزند در آرادبرندینگ بیشتر بخوانید در این مورد.

این می تواند به سگ شما کمک کند تا در موقعیت های استرس زا، مانند مهمانی ها، گریه نوزاد یا طوفان رعد و برق، خود را آرام کند.

اگر سگ شما در جعبه به عنوان یک توله سگ نجات آموزش دیده است یا زمانی که به خانواده شما ملحق می شود، باز نگه داشتن جعبه او حتی پس از اینکه دیگر برای آموزش به آن نیازی نداشته باشد، ممکن است مکان مناسبی را برای آنها فراهم کند که دوست دارند داشته باشند.

همیشه مواد شیمیایی خانگی خود مانند پاک کننده ها و آفت کش ها را از دسترس سگ خود دور نگه دارید. بسیاری از سگ های باهوش می توانند وارد محصولاتی شوند که در زیر سینک یا گاراژ با توجه به قیمت محصولات کویر موتور ۱۴۰۱ نگهداری می شوند.

سعی کنید از قفل های ضد کودک برای مهر و موم کردن کابینت ها با محصولات سمی استفاده کنید.

میکروب ها، کثیفی ها، گرده ها و موارد دیگر به رختخواب، اسباب بازی های نرم و پتوهای سگ شما می رسند. مطمئن شوید که این وسایل را به صورت هفتگی بشویید تا برای سگتان تازه و تمیز نگه داشته شوند.

اگر سگ شما از آلرژی فصلی رنج می برد، این می تواند به ویژه در کاهش قرار گرفتن در معرض گرده و جیوه در لامپ تصویر تلویزیون آنها مفید باشد.

 

  • منابع:
  1. 39 Dog Care Tips: The Ultimate Pet Parent’s Guide
  • تبلیغات:
  1. برای موفقیت در زندگی باید مسیر درستی را انتخاب کنید
  2. سیب سبز در زندگی روزانه چه جایگاهی دارد؟
  3. استفاده از چوب به عنوان مصالح ساختمانی
  4. 23 کتاب جامع که درباره ی افزایش ثروت و دارایی در آن نوشته شده است!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *