کالای خواب مشهد

تشک های مموری فوم برخی از طولانی ترین طول عمر را در صنعت خواب دارند و در واقع کالای خواب مشهد با کیفیت بالا می توانند تا 20 سال دوام بیاورند! حتی فوم با چگالی متوسط تا بالا نیز عمر متوسطی بین 7 تا 10 سال دارد که برای شما بسیار مفید است.

این یک تضاد بزرگ با تشک های فنری است که ممکن است فقط 5 یا 6 سال قبل از نیاز به تعویض دوام بیاورند و البته، یکی از دلایل ماندگاری تشک‌های مموری فوم سنتی این است که اصلاً فنر ندارند و بدون هیچ فنری که فرسوده و خراب شود، دوام تخت بسیار آسان‌تر است.

علاوه بر این، بیشتر انواع تشک های مموری فوم تمایل دارند به طور موثر شکل خود را برای چندین سال حفظ کنند و تشک های مموری فوم به دلیل جنس محکم و در عین حال انعطاف پذیری که دارند در طول زمان در مقایسه با تشک های فنری آنقدر افت نمی کنند و این بدان معنی است که شما برای مدت طولانی مجبور نخواهید بود تخت خود را تعویض کنید، که باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود!

کالای خواب مشهد

آیا از درد مفاصل یا آرتروز رنج می برید؟ آیا با آسیب ستون فقرات روبرو هستید؟ اگر چنین است، لایه رویی نرم تشک فنری احتمالاً برای شما ناراحتی زیادی ایجاد می‌کند، زیرا در مکان‌هایی که به استحکام نیاز دارید حداقل پشتیبانی را ارائه می‌دهد، در حالی که در همه مکان‌هایی که به انعطاف‌پذیری نیاز دارید سفت است.

از طرف دیگر، بسیاری از انواع تشک های مموری فوم با مواد سفت و در عین حال انعطاف پذیر (معمولاً از پلی اورتان ساخته شده اند) پوشیده شده اند که با خطوط بدن شما مطابقت دارد و حداکثر پشتیبانی را از مفاصل و ستون فقرات شما ارائه می دهد.

این منجر به فشار بسیار کمتری بر بدن شما می شود و تجربه خواب بسیار لذت بخشی را به خصوص برای افرادی که معده می خوابند، می شود و اساساً مجموعه ای از فنرها بین دو لایه مموری فوم قرار می گیرند و در نتیجه تشکی ایجاد می شود که تراز ستون فقرات را بهبود می بخشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *