در این مطلب آراد برندینگ قصد دارد درمورد یونجه، این گیاه پر خاصیت و پر کاربرد با شما صحبت کند. از گذشته تا به امروز یونجه در موارد مختلفی استفاده شده است اما مطلبی را که مطمئنا نمی دانستید اعتقاد برخی به انرژی یونجه در کمک به باطل کردن سحر و جادو می باشد. پس تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

خوشبختانه امروزه یونجه وحشی درجه یک در مقادیر بسیار زیاد در اقصی نقاط کشور در حال تولید می باشد و به صورت دمنوش و یا عرق گیری شده مصرف می گردد. این گیاه ارزشمند به دلیل داشتن مقادیر بالایی از کاناوانین از شکل گیری تومور جلوگیری می نماید و خاصیت ضد سرطانی دارد، همچنین خانمهایی که دردهای یائسگی دارند با استفاده از این گیاه می توانند این دردها را التیام بخشند.

شهرستان ریگان یکی از توابع استان کرمان است که به دلیل داشتن آب و هوای گرم و خشک بهترین منطقه برای کشت یونجه وحشی می باشد و در عین حال که با تولید خود پاسخگوی نیاز مردم استان کرمان می باشد پخش یونجه وحشی به سایر استانها را نیز بر عهده دارد. این گیاه ریشه بسیار مقاومی دارد و جهت دسترس به آب و املاح مورد نیاز خود تا عمق سه متری در خاک نفوذ می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *