کیف های مارک دار مانند کیف مکرومه مدل صدفی می توانند یک سرمایه گذاری باشند، این طرح ها روندها را درک نمی کنند زیرا موفقیت آنها بی انتها است، نمادهای بزرگ مد که کیف مکرومه هم جزئی از آن محسوب می شود جزء پرفروش ترین کیف های لوکس هستند.

کیف های دستی طراحان یکی از موارد مورد احترام برای دوستداران مد هستند، خانه‌های بزرگ برخی از خلاقیت‌ها را امضا می‌کنند که به مرور زمان و به لطف موفقیت بی‌نظیرشان به نمادهای واقعی تبدیل شده‌اند . کیف های لوکس فراتر از اکسسوری اصلی مد، مانند جواهرات یا ساعت ها به سرمایه گذاری تبدیل شده اند.

طرح های معروف، تولیدات دست ساز و با بهترین مواد با کیفیت جز مدلهای پرفروش این مدل از کیف مکرومه محسوب می شود.

محصولات لوکس و اقدامات آنها یک چیز مشترک دارند: آنها خاص هستند، آنها تحت تأثیر تورم نیستند زیرا به راحتی می توانند آن را به مشتری منتقل کنند، آنها سرمایه گذاری های امنی مانند طلا یا مستغلات محسوب می شوند، آنها از حاشیه سود بالایی برخوردارند بدون اینکه تحت تأثیر رقابت قرار بگیرند و همه اینها به آنها اجازه می دهد تا با قیمت های بالاتر معامله کنند.

چند برابر بیشتر از درآمد بقیه بازار است اما مانند سهام معمولی در این سال 2022 آنها عقب نشینی خوبی داشته اند که بالاتر از حد متوسط هم بوده است.

شاخص S&P Global Luxury علیرغم بازگشتی که از اواسط ماه مه پس از نتایج خوب و کاهش بیشتر محدودیت‌های کووید-19 در چین تجربه شد در سال 22 درصد کاهش یافت و این است که بازار چین نشان دهنده حدود 30 درصد از لوکس جهان است.

سرمایه گذاری در اقلام لوکس می تواند تأثیری مشابه انجام آن در طلا یا املاک و مستغلات داشته باشد که دارایی های ایمن برای محافظت در برابر تورم بوده اند. «شرکت‌های لوکس از برندهای قوی، حاشیه سود بالا و محرک‌های رشد غیر چرخه‌ای انحصاری و موقعیت برخوردار هستند.

این امر از ارزش‌گذاری‌های بالا حمایت می‌کند، با روندهایی که بدون توجه به نوسانات پایدار خواهند بود.»

ما مطالعه ای را تجزیه و تحلیل می کنیم که از رشد بازار کیف های دستی لوکس صحبت می کند و به دلایل پشت این انقلاب اشاره می کنیم.

دنیا مجموعه ای از ناهماهنگی هاست: افرادی هستند که حتی نمی توانند هزینه برق را در همان زمان بپردازند که بازار کیف های لوکس از رشد باز نمی ایستد و نه، ما آن را نمی گوییم.

بر اساس یک گزارش تحقیقاتی انجام شده توسط Transparency Market Research، رشد بازار جهانی کیف های دستی لوکس به نرخ رشد ثابت سالانه 5.9 درصدی بین سال های 2021 تا 2031 اشاره دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *